Δευτέρα 16 Μαρτίου 2015

Κέρδισαν εμπειρίες

Βαριά ήττα με 5-0 γνώρισαν οι Παμπαίδες του Προμηθέα Χαλανδρίου απο την ομάδα του Γέρακα.

Οι απουσίες που υπήρχαν για το παιχνίδι ήταν πάρα πολλές και η διαφορά ηλικίας που σε πολλές περιπτώσεις ξεπερνούσε  τα 3 χρόνια , αποδείχτηκε σημαντική στην εξέλιξη του αγώνα.
Στην αποστολή τα περισσότερα παιδιά ήταν απο το τμήμα των Τζούνιορ(04-05) ενω τα υπόλοιπα ήταν του 2003.

Η ομάδα στάθηκε αρκετά καλά στο πρώτο ημίχρονο και δεν δέχτηκε ιδιαίτερη πίεση με το αποτέλεσμα να είναι 1-0
Στο δεύτερο ημίχρονο ήρθε η κούραση και παρά τις προσπάθειες των παιδιών,δεχτήκαμε αλλα τέσσερα τέρματα.

Φυσικά μέσα απο αυτό το παιχνίδι, περισσότερα κερδίσαμε παρά χάσαμε,αφού τα παιδιά που έπαιξαν κέρδισαν εμπειρίες καθώς πήραν περισσότερα αγωνιστικά λεπτά σε γήπεδο 11χ11